Parfémy dámské i pánské

UNIQ COSMETICS - ČESKÝ SYMBOL

"RADOST A NADŠENÍ"

 

Esenciální prožitek - provonět se k vlastní vůni

Skutečné parfémy pro radost - výběr z 32 dámských a 13 pánských vůní, ze 4 unisex parfémů (každý měsíc přibývají nové vůně)

 

 POSLEDNÍ NOVINKY PRO ŽENY A MUŽE

UNIQ No.42

sladká / ovocná / čokoládová / mošusová / kořenitá / balzamická

 

UNIQ No 42 

Hlava: černý rybíz, květy pomeranče, růžový pepř
Srdce: jasmín, čokoláda
Základ: vanilka, pačuli, cedr, mošusy 

Inspirováno Ibizou
Ibiza je populární ostrov ve Středozemním moři s pestrou internacionální směsí obyvatel i turistů. Jako každý středomořský ostrov má za sebou bohatou historii bitev i milostných dobrodružství. Ibiza je místo, kde se ztratíte – vy víte proč.

Hříšná vůně tohoto parfému rozpoutává touhu i odvahu ji uskutečnit, vyzývá k hříchu a hřích omilostňuje. Je to vůně pro útěky do ráje.

 

UNIQ No.41

orientální / gurmánská / dřevitá

 

UNIQ No 41

Hlava: mandarinka, bergamot, muškátový oříšek, geránie
Srdce: jasmín, kasie, růže, marcipán, karamel
Základ: čokoláda, vanilka, pačule, tonka, mošus

Inspirováno Mariborem
Maribor je město v srdci Slovinska, které spojuje klidný a líný půvab starého Rakouska-Uherska, ovívaný teplým proudem jihu s příslibem Středomoří. Pro cestu do Mariboru, a nejen tam, přibalte flakónek s nasládlou vůní pro roztoužené ženy.Pro jižní teplé noci, pro vaši něžnou náruč, pro mírný chladivý vánek, který bude čechrat vaše provoněné vlasy.

 

UNIQ No.82

KOŘENITÁ / ORIENTÁLNÍ / JUCHTOVÁ

 

Vůně v sobě ukrývá nekonečnou svěžest citrusů, které jsou obohaceny o orientální nádech. Parfém představuje silného a sebevědomého muže, který chce být středem pozornosti. Miluje styl, dobrodružství a svobodu.
Vůně odhaluje svěžest citrusů. Jemné tóny rozmarýnu pozvolna postupují do sladkého srdce, kde se mísí mandle a fazole tonka. Intenzivní vůně juchty, pačule a cedru uzavírá tuto jedinečnou kompozici. Tato bohatá vonná esence skvěle doplní Váš styl a dovede ho k dokonalosti.


Probuďte v sobě touhu a vášeň. S vůní 82 Vám žádná žena neodolá. Dopřejte si jedinečný pocit síly a elegance s touto pánskou vůní.

Pyramida vůní:

Hlava: citrusy, rozmarýna, perník

Srdce: mandle, tonka,

Základ: juchta, pačule, cedr

                                                          

 • ČESKÁ FIRMA

 • VÝROBA V ČR

 • KVALITA - opravdové parfémy obsahující 20 % vonných esencí, vyznačující se příjemnou a specifickou vůní, postupně uvolňující - HLAVA, SRDCE, ZÁKLAD, splňují mezinárodní normy, notifikovány v evropském registru CPNP

 • KVALITA ZA NEJNIŽŠÍ CENU - přímý prodej - nejde o nějaké laciné vůně, testovali jsme je a plně se vyrovnají parfémům v renomovaných parfumériích, ty ovšem pořídíte v řádech tisíců Kč

 • DESIGN

 • VYSTIHUJÍ OSOBNOST NOSITELE - vyvolávají pozitivní pocity a touhy

 • SLEDUJÍ NOVÉ TRENDY - naslouchají a zajímají se, co lidé chtějí, např. BIO sprchové gely VERBENA a OPIUM, kosmetika z kozího mléka DEUX, liftingové sérum CINQ, DIAMONDS, parfémové pero zlaté/stříbrné, pánská voda po holení, aj.

 • NENÍ TESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH

 

JE TO RADOST MÍT SVOJI VLASTNÍ MALOU PARFUMÉRII A BAVIT SE, HRÁT SI S VŮNĚMI.

 

               

 

 • Tester slouží k výběru vůně. Tyčinkou nanesete minimální množství, intenzita vůně při aplikaci  z flakónu je mnohem větší. Vyberte si typ vůně dle katalogu (květinová, ovocná, dřevitá…).

 • Vyberte si do užšího výběru 4 - 5 vůní, otestujte si je přičichnutím k tyčince.

 • Nakonec vyzkoušejte pouze 2 vůně, které vás nejvíce zaujaly. Naneste vzorek na zápěstí a cca 10 minut počkejte, jak se rozvoní. Přivoňte si ze vzdálenosti cca 5 cm. V zimním období se voníme parfémem 1 x za 3 - 4 hodiny, v letním období 1 x za 5 - 6 hodin. Parfém byste neměli sami u sebe po chvíli cítit, měl by s vámi splynout. To ovšem neznamená, že jej neucítí vaše okolí ☺